Read Comments

Adidas NMD – kas tai?

Nuo to laiko, kai broliai Dassleriai savo įmonę padalino į dvi nepriklausomas dalis, buvo aišku, kad adidas turi galimybę patirti didžiulę sėkmę. Netgi atrodo, jog šis vokiečių gamintojas turi patentą kurti produktus, kurie sportinės mados pasaulyje įgauna revoliucinių titulą. Ne kitaip buvo su modeliu NMD. Kas iš tikrųjų yra batai, kurie jau keletą sezonų užkariaują žmonių širdis visame pasaulyje?

Sukurti vaikščioti

Iš plataus adidas asortimento kiekvienas gali rasti ką nors sau. Čia rasime krepšinio Superstar, teniso Stan Smith ir ultra madingus bėgimo batus su Boost padu. Trūko kasdienių vaikščiojimo batų. Ne paprasto vaikščiojimo. Batų, skirtų nugalėti miesto gatves ne tik savo įspūdingu stiliumi, bet visų pirma komfortu, kurio iki tol neužtikrino joks kitas gamintojas. Darbą ties tokiais batais adidas dizaineriai pradėjo pakankamai neseniai. Aulas turėjo idealiai gulti ant kojos, o tuo pat metu suteikti jai sąlygas atlikti natūralius judesius. Savo ruožtu padas turėtų suteikti energijos kiekvieno žingsnio metu. Ar reikėjo pridėti dar ką nors? Žinoma, mados elementą – šis modelis turėjo tapti kažkuo nepaprastu, stebinančiu, bet kartu universaliu. Taip gimė adidas NMD – batai, skirti miesto klajokliams, kurie kasdien ieško kažko daugiau, įveikia nemažai kilometrų ieškodami savęs ir siekia peržengti nuosavas ribas.

N kaip naujoviškumas ir novatoriškumas

Kai tik pasirodė rinkoje, NMD batai iškart buvo šiltai sutikti. Archaiškame sportbačių pasaulyje, kur gamintojai susikaupė ties senos, geros klasikos interpretacijomis, trūko šviežio vėjo. Tokį atnešė Nomadai. Užtenka į juos pažvelgti, kad pamatytum futuristinės išvaizdos ir inovatyvių technologijų junginį, kuris padidina komfortą kasdienių, netgi ne vieną valandą trunkančių pasivaikščiojimų metu.

M kaip miestas

Nomadai tai kažkas daugiau, nei batai. Kartu su nauju avalynės modeliu gamintojas sukūrė miesto klajoklio – keliautojo, kuris kasdien išeina ieškoti savęs ir savo mėgstamų vietų – įvaizdį. Adidas NMD tinka drąsiems žmonėms, kurie neieško kompromisų ir atkakliai siekia savo tikslo. Jie taip pat pasižymi ypatingu stiliumi – miesto, dažnai eklektišku, kuriame svarbiausią vaidmenį vaidina patogumas. Nomadai jį pilnai užtikrina, be to, sudaro įspūdingą garderobo pagrindą kiekvienam, kas vertina šiuolaikišką dizainą.

D kaip dizainas

Reikia pripažinti, kad NMD tikrai išsiskiria iš kitų adidas batų. Jie kontrastuoja su žinomais ir mėgstamais Superstar, Gazelle ar Stan Smith – pagrindiniais gamintojo modeliais, kurie gali pasigirti keliasdešimties metų istorija. Šio projekto atveju įmonė pasirinko minimalistinį dizainą, kuris patyria sėkmę pasaulinėje madoje. Aulas ir padas puikiai dera, o juos jungia kontrastuojančios, stačiakampės detalės. Visi šie elementai lemia, jog Nomadų išvaizda yra tikra unikali ir neįmanoma suklastoti!

Kas yra adidas NMD? Tai šiuolaikiški, minimalistiniai batai su charakteriu, kurie papildo kasdienes miesto klajones. Esi vienas iš šiuolaikinių klajoklių? Šis modelis tau būtinai patiks!

fot. http://weartesters.com/adidas-nmd-runner-drops-multiple-styles-colorways/

Tags:
Categories adidas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
nike-air-wild-white-orange-917547-001-01
Air Wild – naujas modelis Nike portfolio

Legendinė outdoorinė Nike linija buvo sugražįnta į gyvenimą. Daug sneakerheadų ilgėsingai laukė batų iš serijos All Condition Gear sugrįžimo. Tie,...

Close