Read Comments

adidas NMD R1 įpėdinis

Geidžiamiausi sportbačiai susilaukė įpėdinių. Ar nauja versija taps populiaresnė už pirmtaką?

NMD R2 ir jų pirmtakas

Prie džinsų ar lietpalčio, kostiumo ar mažos juodos suknelės – NMD R1 modelio gerbėjai juo avi su viskuo. Batai užkariavo mados pasaulį ir naujos versijos yra išperkamos kaip šviežios bandelės. Praėjus metams po premjeros atėjo laikas naujai išvaizdai. Kuo NMD R2 skiriasi nuo pirminio varianto? Modelis pasižymi Primenknit aulu, papuoštu smulkiu dryžuotu raštu. Naujovė apima ir prigludęs šviesą atspindintis elementas. Šį kartą buvo atsisakyta papildomų batraiščių skylučių, kuriomis pasižymėjo NMD R1. Pokyčiai įtraukė ir Boost padą – nauja versija neturi šoninių blokų.

Dvi NMD R2 spalvos

Adidas pasirinko retro stilių. Prekyboje pasirodė dvi NMD R2 spalvinės versijos – juoda ir alyvuogių. Dėmesį traukia skersinės juostelės ir vaškuotos verstos odos elementai. Kontrastą sudaro baltas Boost padas. Pritaikytos spalvos asocijuojasi su pastaruosius sezonus vyraujančiu kariniu stiliumi.

Bus naujų versijų

Adidas NMD R2 dar nepasirodė ant parduotuvių lentynų, bet gamintojas jau pažadėjo naują modelio versiją. Nuo pirmo varianto jie skirsis tradiciniu liežuviu ir glaudžios „apykaklės“ trūkumu. Sportbačių mėgėjai galės pasirinkti iš baltų arba juodų raudonais akcentais papuoštų batų.

fot.: http://sneakernews.com/2016/11/30/see-adidas-nmd-r1-transform-nmd-r2/

Tags:
Categories adidas, avalynė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
nike air max vt 90 deep royal blue wolf grey
Naujos spalvos Air Max VT: Deep Royal Blue ir Deep Royal Blue/Wolf Grey

Nauji metai, naujos galimybės, naujų spalvų Air Max‘ai! Projektuotojai iš Oregono pristato įdomius spalvinius variantus iš naujo leidimo. Karaliaus lako...

Close