Read Comments

Air Wild – naujas modelis Nike portfolio

Legendinė outdoorinė Nike linija buvo sugražįnta į gyvenimą. Daug sneakerheadų ilgėsingai laukė batų iš serijos All Condition Gear sugrįžimo. Tie, kurie tikėjo, kad ACG sugrįš apsidžiaugs, o tie, kas dvejojo, tikrai nustebs. Kas įdomiausia, reaktivacijos efektu nėra nauja koloristika kažkuriam iš senesnių modelių, bet visai kitoks siluetas.

Įspiriamas fasonas, apvalus varstymas ir padas grioveliais

Oregoniniai dizaineriai detalizavo naują bandomajį modelį, kuris imasi inspiracijos iš populiarių linijos All Condition Gear atstovų. Naujas Nike šeimos narys tai Air Wild, tai yra batai bazuojantys ant pakankamai žemo aulo profilio slip-on tipo. Modeliui buvo suteikta labai įdomi apykaklė, kuri maloniau apgaubia kauliuką ir apsaugo kauliuko sąnarį nuo smugių, kurie yra dažni pieščių kelionių sudėtingose teritorijose metu. Batai turi remiantį pėdos vidurį varstymo sistemą su apvaliais raišteliais, kurios yra perrišamos per nylonines juostas. Šis sprendimas yra žinomas iš kitų modelių iš ACG serijos. Aulo žeminėje pusėje galime pastebėti poliuteraninius apvalkalus, kurių užduotimi yra visos konstrukcijos sustiprinimas ir apsauguojimas nuo įžeidimų. Visuma stovi ant masyvaus pado su agresyviu pretektoriumi, užtikrinančiu sukibimą su grindimis net nelygiame ir drėgname paviršiuje. Modelis debiutuos dvejuose koloristinese versijose: šviesioje ir tamsioje.

fot. https://sneakernews.com/2017/06/22/nike-air-wild-trail-shoe-inspired-by-acg/

Tags: ,
Categories Nike

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
nike air max thea
Kodėl verta įsigyti Air Max Thea Mid?

Pasaulis pamišo dėl „sneakerboots“, arba rudeninių-žieminių sportinio silueto aulinukų. Jie yra ypač patogūs, gerai amortizuoja, o jų stilius pabrėžia šiuolaikiškus...

Close