Read Comments

Ateities batai – NIKE HYPERADAPT 1.0

Ateities batai – NIKE HYPERADAPT 1.0

Apsiauni batus, o po kelių akimirkų batraiščiai susiriša patys, be Tavo pagalbos. Skamba kaip magija arba neblogas science-fiction filmas? Ši scena jau greitai taps faktu. Nike paruošė savarankiškai susirišančius batus – HyperAdapt 1.0.

Iš Holyvudo ant kojų – Nike HyperAdapt 1.0

Savarankiškai susirišantys batai pirmą kartą pasirodė 1989 metais filme „Atgal į ateitį II“. Pirmas futuristinis modelis buvo pavadintas Nike Mag. Įmonė pagamino keletą egzempliorių, primenančių filme parodytą avalynę, kurie pateko į labdaros akciją. Dabar batai su automatiniu surišimu rinkoje pasirodys dideliu mastu. Nike technologiją kūrė net 11 metų. Kaip prisipažįsta įmonės darbuotojai, tai tikriausiais sunkiausias projektas avalynės istorijoje.

Kaip veikia Nike HyperAdapt 1.0?

Susimąstai, kaip įmanoma tai, kad batai susiriša be Tavo pagalbos? Projektui buvo panaudoti spaudimo jutikliai, kurie jaučia, kada juos užsidedi. Tada batraiščiai užsitraukia, kol pajus pasipriešinimą. Prie liežuvio yra mygtukai, kurie leidžia reguliuoti surišimo stiprumą. Modelis taip pat turi pade esančias LED lemputes. Jos šviečia, kai batai susiriša ir kada senka baterija. Kas, jei batams reikia daugiau energijos? Jų pakartotinas įkrovimas, kuris leidžia veikti 2 savaites, trunka 3 valandas. Pasirodo trys Nike HyperAdapt 1.0 spalvinės versijos – juoda, balta ir pilka.

Premjera ne už kalnų…

Negali sulaukti Nike HyperAdapt 1.0 premjeros? Šių išskirtinių batų laukti liko nedaug – rinkoje jie pasirodys lapkričio 28 dieną. Bloga žinia yra ta, jog kolkas modelis bus prieinamas tik JAV. Pirmą padarvimų dieną išrinkti Nike+ nariai galės užsisakyti juodus Nike HyperAdapt 1.0 naudodami Nike+ App. Gruodžio 1 dieną Nike+ paskyrų savininkai gaus galimybę išbandyti šį modelį dviejose Niujorko parduotuvėse – Nike SoHo ir Nike Clubhouse Grand 45. Pilka versija prekyboje pasirodys gruodį, o balto modelio pasirodymo data dar nėra žinoma. Kiekvienas norintis įsigyti šiuos stebuklingus batus privalo pasiruošti 720 dolerių išlaidai. Už šią nemažą sumą gali tapti didelio žingsnio avalynės istorijoje dalimi!

fot.Nike.com

 

Tags:
Categories Nike

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
Sportbačių istorija

Kažkada juos vadino „adidasais“. Šiandien tai „sneakers‘ai“, arba mėgėjų vadinami „sneakerhead‘ai“.  Kalbama, žinoma, apie sportinius batus, kurie iš stadionų ir...

Close