Read Comments

Balti Conversai – laikui nepavaldūs bateliai

Baltos spalvos batai daugelį metų negalėjo rasti savo vietos steet wear lentynuose dėl 90-ųjų metų kičo mados. Visi šios spalvos modeliai nebuvo populiarūs, nesvarbu koks logotipas juos puoštų. Su viena išimtimi. Parduodamas jau beveik šimtmetį Converse All Star Chuck Taylor visada buvo kultiniu modeliu. Kodėl būtent šie sportbačiai niekada neišeina iš mados?

Kultinio modelio istorija

Pirmi Marquiso Millso Converse bateliai išvydo pasaulį jau 1917 metais. Bet niekas apie juos neišgirstų, jeigu ne garsaus krepšininko, Charleso Tayloro, dėmėsis, kuris tikėjo projektu taip stipriai, jog nusprendė Converse’ui padėti jį reklamuoti. Kai NBA žaidėjas pradėjo dalyvauti projektavime, šie batai įgavo savitumo. Ant pado atsirado gerą sukibimą užtikrinantis protektorius, kurio dėka batai tapo mėgiami ir kitų krepšininkų. Logotipas, kuriuo tapo penkiakampė žvaigždė su apskritime įrašytu „All Star“ pavadinimu paženklintas ir prisidėjusiu prie jų sėkmės Chucko Tayloro pavarde. Šis dizainas išliko iki šios dienos, nepaisant to, kad įmonė pakeitė savo savininką.

Pašėlęs dizainas

Vėliau paaiškėjo, kad šie bateliai išėjo iš sportinių aikštelių į gatves. Populiariausia versija? Žinoma balta! Baltieji Converse All Star Chuck Taylor tapo žmonių iš įvairiausių sluoksnių mėgstamiausiais bateliais. Juos avėjo tiek roko muzikos, tiek laisvo stiliaus gerbėjai. Šiandien Converse gali teigti, kad minimalizmas ir įspūdingas logotipas tapo jų raktu į pasaulinio masto sėkmę.

Baltieji Converse – tai universalūs bateliai

Įdomiausia tai, kad Converse nuo pat įkūrimo išlaikė savo minimalistinį stilių be didelių pokyčių. Dizaineriai karts nuo karto kuria conversus iš labiau patvarių medžiagų, tačiau daugiausiai dėmesio sulaukia klasikiniai balti Converse All Star Chuck Taylor. Juos avi visi – nuo verslininkų iki stilingų prancūzių.  Kodėl? Nėra jokių abejonių, kad tarp laisvalaikio batelių būtent Converse‘ai yra universaliausi. Jie puikiai atrodo tiek su sportinėmis kelnėmis, tiek džinsais. Tinka tiek prie lengvos suknelės, tiek prie stilingo palto.

Baltųjų Converse‘ų reiškinys daugeliui yra nesuprantamas. Nors juos sunku išlaikyti švariais ir jie tikrai nėra skirti kiekvienam orui, mes juos mėgstam ir perkam labai noriai, nepriklausomai nuo mūsų stiliaus.

 

 

fot: sizeer.lt

 

Tags:
Categories Converse

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
Nike – Flyknit technologija

Jau kažkurį laiką rinkoje galima rasti Nike batus su kitaip atrodančiu aulu. Viskas dėl „Flyknit“ technologijos. Jos sukūrimas Nike laboratorijose...

Close