Read Comments

Didėjantis Nike Huarache populiarumas

Nike sugeba kurti patobulintas klasikinių kedų versijas. Štai kur slypi šio prekinio ženklo fenomenas. Tokie modeliai kaip Nike Air Max, Nike Air Force 1 ar Air Jordan išlieka nepaprastai populiarūs nuo praeito amžiaus 80-ųjų metų. Šiemet dvidešimtmečio jubiliejų švenčia kitas, nemažiau populiarus Huarache modelis. Ko dar nežinome apie šiuos sportbačius?

Modelio ypatumai

Šių kedų išvaizdos neįmanoma supainioti su niekuo kitu. Nike Huarache išsiskiria savo futuristiniu dizainu iš visų kitų prekyboje esančių modelių. Tokią stulbinančią Huarache kedų sėkmę lėmė jų praktiškos savybės. Kaip ir pridera Nike logotipu ženklintam modeliui, Huarache užtikrina patogumą bei komfortą avint kiekvieną dieną aukštos kokybės medžiagų dėka. Modelio batviršis yra gaminamas iš dirbtinės odos ir orui pralaidaus tinklelio derinio, dėl to bateliai yra patvarūs ir užtikrina gerą oro cirkuliaciją. Modelio padas sukurtas siekiant užtikrinti puikią amortizaciją bei sukibimą ir tokiu būdu apsaugoti mūsų pėdas nuo sužalojimų.

nike huaracheVerta taip pat paminėti įdomią modelio istoriją. Eilinį kartą savo išradingumą parodė Tinkeris Hatfieldis – Nike dizaineris, kuris sukūrė tokius modelius kaip Nike Air Max ar Jordan. Sukurti Huarache modelį Hatfieldą įkvėpė vandens slidės. Jis pastebėjo, kad vandens slidžių batai pagaminti iš neopreno idealiai apgaubia pėdą. Tokio batviršio sukūrimas reikalavo daug sunkaus ir ištvermingo darbo. Kūrėjai turėjo sukonstruoti specialų karkasą, kuris užtikrintų Huarache sportbačiams patvarumą. Įdomi yra ir modelio pavadinimo kilmė. Meksikos vietiniai gyventojai vadina sandalus Huarache.

Geri klientų atsiliepimai

Nors modelis prekyboje yra jau 20 metų, jo populiarumas pasiekė populiarumą būtent dabar. Apie nepaprastą Huarache populiarumą byloja daugybė teigiamų atsiliepimų, kuriuos galima rasti Internete. Idealus sandalų ir apgaubiančios kojinės derinys sulaukė stulbinančios sėkmės. Šiandien tūkstančiai sportuojančių žmonių visame pasaulyje avi Nike Huarache batelius!

Tags:
Categories Nike

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
Nauji Air Max Uptempo

Nike Air Max'ų dizaineriai yra žinomi savo gebėjimu atkurti senus, žinomus ir mėgiamus batų modelius. Dažniausiai rinkoje atsiranda naujos versijos...

Close