Read Comments

Grįžta originali Air Max CB 34 spalvinė versija!

Praeitą kartą rašėme apie Air Max CB 34 modelio Triple White versijos premjerą, o dabar skubame pranešti, jog Oregono koncernas paleido į rinką modelio iš 90-ųjų metų antros pusės retro variantą. Fanai gali džiaugtis, kadangi atėjo laikas originalios ir geidžiamiausios versijos sugrįžimui.

Krepšinis ir gatvės mada

Air Max CB 34 tai Nike ir krepšininko Charles‘o „Chuck“ Barkley‘o bendradarbiavimo efektas, todėl sportbačių mėgėjai dažniausiai juos vadina tiesiog „Chuck‘ais“. Modelis, žinoma, yra skirtas krepšiniui, nors daug daygybė sportinės avalynės gerbėjų jį naudoja kaip laisvalaikio avalynę ir tokiu būdu atgaivina kasdienius gatvės mados įvaizdžius.

Klasikos esmė

Air Max CB 34 siluetas tai ne vienus metus pažįstama konstrukcija. Aulas jungia odą ir verstą odą. Taip pat turime modeliui būdingas oro skylutes, kurios suteikia batams įdomią išvaizdą ir palaiko ventiliacijos sistemą. Rišimą papildo lipnios kontaktinės juostos. Tokiu būdu batas gerai laikosi ant kojos. Vidinė aulo dalis yra padengta minkšta medžiaga, kuri užtikrina optimalų komfortą. Storas pada turi nepakeičiamą oro pagalvėlę.

Klasikinio Air Max CB 34 silueto ir originalių spalvų derinys lemia, kad šis modelis idealiai tinka retro versijų mėgėjams.

fot. http://housakicks.com/legit-sneaker-list/nike-air-max-cb-34-godzilla-back-housakicks/

Tags:
Categories avalynė, Nike

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
Air Max klastočių
Top 10 blogiausių Air Max klastočių

Mados pasaulyje yra du žmonių tipai – tie, kuriems jų projektų kopijavimas simbolizuoja sėkmę ir tie, kas siaubingai pyksta dėl...

Close