Read Comments

Kaip valyti baltus batus

Balta vėl grįžo į madą po visų ilgų dešimtmečių buvimo beskonybės zonoje. 2017-iems metams ruošiami keli labai perspektyvūs sportbačių modeliai, su baltu fonu. Tai bus balti NMD, balti Nike Cortez ir New Balance Trail Buster. Nepamirškime apie tai, jog dauguma puikių sportinių batelių sukurti su baltu padu, o tokie modeliai, kaip nesenstantys balti Conversai ar Superstarai tai daugelių metų hitai. Tad lieka vienas klausimas- kaip valyti baltus batelius, kad balta spalva liktu balta?

Gražūs, kai nauji, bet ar tik tada?

Didžiausia problema su baltais kedais yra būtent tai, kad geriausiai jie atrodo tik tada, kuomet yra visiškai nauji. Turėtume juos laikyti spintoje, ir autis tik esant idealiam orui, nors ir tada jie gali susidėvėti. Balti sportbačiai ne tik išsipurvina, bet ir gelsta su laiku, tas sukelia iš tiesų dažną galvos skausmą. Ar vienintelė išeitimi būtų visiškai atsisakyti pirkti baltus batus? Absoliučiai ne! Tuo labiau, kad viskas nurodo, jog balti sportbačiai vadovaus gatvės stiliaus 2017 metų trendams. Kaip vis dėlto išvengti nusidėvėjimo?

Rūpinkis baltumu apgalvotai

Produktų rinka skirta avalynės priežiūrai lenkia mūsų reikalavimus. Turime jau ne tik įvairias pastas ar impregnantus, bet ir valomąsias priemones. Tačiau nepamirškime visada rinktis atitinkamą priemonę skirtą būtent šiai medžiagai, iš kurios pagaminti mūsų batai ir vengti  tokių pigiu, buitinių priemonių kaip-cheminis valiklis. Ši priemonė tikrai lengvai pasiekiama, tačiau greitu būdu sugeba sugadinti medžiagos struktūrą. Visu pirma, imkimės baltų batų valymo su sveiku protu. Jeigu tavo sportbačiai pagaminti iš tinklelio ar kitos orui pralaidžios medžiagos ir nebeturi jau pirmo šviežumo išvaizdos, gali juos pamerkti į dubenį su vandeniu, pašveisti ir nuvalyti purvą su šiurkščiu šepečiu ir atitinkama priemone – tai gali būti specialus, balinantis šampūnas arba pigesnis variantas – muilas. Antras variantas – pasistenk, kad priemonė būtų neutralios spalvos, geriausiai bespalvė arba balta, kad išvengtum mėlynai-žalių dėmių. Vienas iš  įdomiausių, o gal ir veiksmingiausių buitiniu būdu yra batų valymas vandens ir sodos tirpale, kuri kaip žinoma, turi magiškų savybių ne tik virtuvėje, tarp kitko gerai sugeria blogus kvapus!

Kas dar svarbu?

Norint paryškinti savo batų baltumą gali investuoti į specialias prieinamas rinkoje priemones kurios padės tau pašalinti purvą ir atgaivinti bato išvaizdą. Labiausiai žinoma priemonė yra balta pasta, kuria gali įsigyti bet kuriame avalynės tinkle. Deja ji yra naudinga tik baltiems odiniams bateliams, tokiems kaip Superstar ar Nike Cortez! Internetinėse parduotuvėse labai dažnai taip pat galima aptikti specialius tušinukus, kurie atnaujins baltų padų spalvą. Verta taip pat apsaugoti batus nuo užteršimo  su specialiu impregnatoriumi, bet ir likti sveiko proto, ir nedėvėti jų esant blogam orui.

Apžiūrėk: „Kaip valyti baltus batus“.

Tags:
Categories patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
reebok hayasu
Reebok Hayasu – batai sportiniams šokiams

Bėgimas vargina, treniruoklių salėje nuobodu, o treniravimas su You Tube nebesuteikia malonumo? Jeigu Tau nusibodo įprasti treniravimosi būdai, gali užsiimti...

Close