Read Comments

Kodėl Emu batai?

Jie atsirado asocijuojamoje su saule ir banglenčių sportu Australijoje, bet greitu metu tapo populiarūs visame pasaulyje. Šiuo metu tai vieni labiausiai žinomų ir pasirenkamų batų žiemos sezonui. Kalba eina žinoma apie Emu. Kodėl verta juos pirkti?

EMU IR BANGLENTININKAI

Kai kalbame apie Emu, ne veltui minime banglenčių sportą. Faktas, kad Australijos įmonės Emu Australia ir UGG pradėjo kurti batus būtent banglentininkams iš ten esančio gamtos turto. Taigi bangų mylėtojai buvo pirmais šių minkštų kaip šlepetės avalynės naudotojais. Jų paskirtis buvo pagerinti kasdienį vaikščiojimo komfortą ir sušildyti pėdas. Ši idėja buvo išties vykusi ir verta dar daugiau nei galima buvo tikėtis.

EMU DIDELIAME PASAULYJE

Pagal savo funkcijas, anksčiau minėtas šių batų komfortas ir patvarumas, buvo puikiai priimtas Jungtinės Amerikos Valstijose ir Europoje. Nėra tiksliai žinoma, kuri įžymybė atvežė Emu į didelį šou verslo pasaulį, tačiau tiesa yra tokia, kad aktorės, vokalistės labai dažnai galima pagauti avint patogiausius žieminius aulinukus. Tokia reklama negalėtų likti nepastebima. Netrukus Emu bateliuose pradėjo vaikščioti paprastos merginos iš viso pasaulio.

Kodėl Emu batai yra tokie brangūs?

Tai vienas iš dažniausiai kylančių klausimų. Atsakymas yra labai pozityvus ir siejasi tiesiogiai su tuo, kodėl verta juos pirkti. Už Emu batus mokame iš tiesų didelę kainą, tačiau esame užtikrinti, kad mokame už kokybę, aukštos kokybės medžiagas ir kruopštų darbą.

KODĖL VERTA PIRKTI EMU?

Kiekvienas, kas nors kartą juos avėjo, žino, kad tai patogiausi pasaulio batai. Tačiau tuo nesibaigia jų stiprybės. Emu tai dar patvarumas ir atsparumas išoriniams poveikiams, kuriuos prekiniai ženklai gauna panaudodami natūralias odas. Neįprastas komfortas nešiojant juos žiema, labiausiai jaučiamas  aulinukų viduje, kuris sudarytas iš merino vilnos. Tai ypatinga medžiaga, kuri palaiko optimalią temperatūrą bato viduje ir tuo pačiu sugeria blogus kvapus. Nėra geresnio pasirinkimo žiemai!

EMU PAPRASTI IR NEĮPRASTI

Jeigu nesi dar iki galo įsitikinusi dėl savito Emu batelių dizaino, atkreipk dėmesį į prekinio ženklo siūlomus kitus modelius, kuriuose taip pat panaudota merino vilna iš merinosų ir natūralios odos. Šiandien be gerai žinomų aulinukų, kurie galbūt ne kiekvienam patiks, gaminami yra taip pat labiau elegantiški aulinukai su gumomis šonuose, kurie taip pat užtikrina identišką komfortą.

Emu tai pats geriausias pasirinkimas žiemai, jeigu tau rūpi šiluma ir patogumas. Tačiau nepamirškime, kad šie batai apsaugos pėdas sunkiose sąlygose, tik tuomet, jeigu turėsite originalą.

Tags: ,
Categories avalynė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
nike-air-jordan
Geriausios Jordan serijos istorijoje

Air Jordas tai sportinės avalynės linija pažymėta Michael Jordano pavarde. Už serijos atsiradimą atsako Nike įmonė, kuri norėjo praplėsti savo...

Close