Read Comments

Lacoste istorija

Šiuo metu Lacoste yra viena garsiausių aprangą gaminančių įmonių. Prancūzų gamintojas siūlo drabužius, batus, kvepalus ir laikrodžius, o visus jo produktus atpažįstame iš žalio krokodilo – įmonės logotipo.

Prasidėjo nuo marškinėlių

Rene Lacoste buvo puikus tenisininkas, tačiau niekas nesitikėjo, kad talentingas jaunuolis kada nors projektuos drabužius ar sportinius batus. Viskas prasidėjo 1926 metais, kai Rene US Open turnyro metu kortuose pasirodė vilkėdamas baltus marškinėlius su apykakle, kuriuos jis pats susikūrė. Tais laikas sportininkų apranga atrodė visiškai kitaip; tenisininkai žaidė vilkėdami ilgarankovius drabužius. Prancūzų žaidėjas sukėlė daug stiprių emocijų, tačiau daugeliui naujas stilius patiko. Tai buvo priežastis, dėl kurios Lacoste baigęs sportinę karjerą  įkūrė aprangos įmonę. Iš pradžių ji vadinosi La Socjete Chemie Lacoste, kas turėjo asocijuotis su prekių išskirtinumu. Pavadinimas buvo pakeistas tik 80-ais – sutrumpintas iki žodžio „Lacoste“. Įdomu yra tai, iš kur ant Lacoste drabužių ir batų atsirado žalias krokodilas. Idėja gimė iš to, kad prancūzų tenisininkas dėl savo odinio krepšio turėjo pravardę „Aligatorius“. Tokia pravardė patiko gerbėjams ir pačiam sportininkui, kadangi ji labai gerai atskleidė jo aršumą žaidimo metu. Lacoste nuomone idėja buvo tokia gera, kad jis paprašė draugo sukurti logotipą su krokodilu. Tokiu būdu visas prekes pradėjo žymėti žaliu ropliu.

Ne tik marškinėliai

Šiandien Lacoste tai ne tik marškinėliai, bet ir kiti aprangos elementai,  aksesuarai ir kosmetika. Gamintojas siūlo daug įdomių batų modelių, tinkančių kaip pavasario/vasaros, taip ir rudens/žiemos sezonui. Lacoste batai tai miesto stiliaus ir elegancijos junginys, todėl jie gali papildyti skirtingo amžiaus žmonių spintas. Asortimente yra vyriškų, moteriškų ir vaikiškų prekių kolekcijų, todėl kiekvienas šeimos narys gali rastikažką sau.

 

Tags:
Categories Lacoste

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
Ateities batai – NIKE HYPERADAPT 1.0

Ateities batai – NIKE HYPERADAPT 1.0 Apsiauni batus, o po kelių akimirkų batraiščiai susiriša patys, be Tavo pagalbos. Skamba kaip...

Close