Read Comments

Metaliniai batai – kaip juos avėti?

Prasidėjo nuo naujos „Žvaigždžių karų” dalies. Mada metalinei aprangai ir batams grįžo su trenksmu. Turėjome leginsus su kosminiu motyvu, sukneles su brokato papuošimais, kurias nešiojome ne tik į karnavalus, taip pat metalinių aukso, sidabro ir bronzos atspalvių batus. Kokį modelį pasirinkti ir kaip jį avėti nenorint perdėti?

Super tendencija

Metaliniai ir blizgūs daiktai tai ne tik gana drąsus žingsnis, bet ir sunkiai suderinamas dalykas. Dar prieš keletą sezonų visi tokio stiliaus drabužiai buvo laikomi kičiniais ir neelegantiškais. Kelias į sėkmė tai kaip visada nuosaikumas. Jei ryžtamės sidabriniams batams, nederinkime prie jų kitų metalinių garderobo elementų. Tokia ryški tendencija nemėgsta konkurencijos, todėl įvaizdžio visumos tonas privalo išlikti minimalistinis. Su sidabru puikiai dera jai giminingi pilki atspalviai, taip pat pasteliniai tonai ir juoda spalva. Auksas puikiai atrodo su balta. Naujausias hitas tai šventinis junginys – auksinė+raudona, kuris puikiai atrodys ir rudenį. Tegul tai būna maži priedų arba avalynės akcentai, papildantys paprastą bazę.

Aulinukai, aukštakulniai arba sportbačiai

Norą viską puošti kosminėmis dulkėmis ir metalu išreiškė ne tik avalynės, bet ir sportinės aprangos gamintojai. Metalinius ar blizgančius aulinukus arba aukštakulnius rasime didelių įmonių asortimentuose ir mažesnių gamintojų, kuriančius batus su aistra, pasiūlymuose. Šių metų olimpinių žaidinių proga taip pat atsirado adidas ar Nike metalinės kolekcijos. Medalio spalvų batai pakerėjo visų sportinės mados gerbėjų širdis. Tai puikus kaip kasdienių, taip ir elegantiškų derinių papildymas.

Tags:
Categories avalynė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
baltus batus
Kaip valyti baltus batus

Balta vėl grįžo į madą po visų ilgų dešimtmečių buvimo beskonybės zonoje. 2017-iems metams ruošiami keli labai perspektyvūs sportbačių modeliai,...

Close