Read Comments

Nauji Air Max Uptempo

Nike Air Max’ų dizaineriai yra žinomi savo gebėjimu atkurti senus, žinomus ir mėgiamus batų modelius. Dažniausiai rinkoje atsiranda naujos versijos tokių klasikų, kaip Air Max 1 arba Air Max 90. Karts nuo karto atnaujinami yra tie modeliai, kuriuos dauguma prekinio ženklo fanų jau spėjo užmiršti. Taip atsitiko ir su Air Max Uptempo naujos versijos premjera. Kokie jie yra?

Krepšinis ir Air Max’ai

Dauguma Air Max batelių yra skirti laisvalaikiui. Idealiai amortizuojančius padus sugalvojo 1987 metais pagrindinis prekinio ženklo dizaineris Tinkeris Hatfieldas. Tačiau Uptempo buvo specialiai pagaminti siaurai vartotojų grupei, tokiai, kaip krepšininkai! Būtent jie 1997 metais testavo pirmus prototipus krepšinio aikštėje. Taip ir atsirado būdingas šiam modeliui neįprastas, dėmesį prikaustantis pado dizainas. Pado apačioje įmontuota didžiausia oro pagalvėlė, kuria kada nors buvo pagaminęs Nike prekinis ženklas. Ji turėjo tikslą užtikrinti krepšinio žaidėjams nepriekaištingą komfortą, o tuo pačiu pavyko sukurti įdomią, unikalią ir pritraukiančią visų dėmesį bato išvaizdą!

nike-uptempo

Nauji Air Max Uptempo

Gali atrodyti, kad 90-ųjų metų pabaigos sportbačiai visada liks populiarūs. Unikalus, pritraukiantis žvilgsnį dizainas ir neapsakomas patogumas kuri užtikrina šie bateliai, tai idealaus modelio savybės. Tačiau netrukus jų populiarumas išblėso ilgam. O gal vis dėlto kalbos apie šiuos batelius ir nepasiekė didelės viešumos?  Tiesa yra tokia, kad populiarumo atžvilgiu negali lygintis su Air Max klasikos šeima- Air Max 1, Air max 90 ar 95, net ir su naujovėmis, kurios palaipsniui yra įvedinėjamos į rinką- Air Max 2017. Nike šiemet nusprendė pasinaudoti Uptempo potencialu ir sukūrė 3 naujas interpretacijas, kurios jau šių metų pabaigoje atsirado parduotuvėse. Galime pasirinkti Air Max 97, kurie yra 1997-ųjų metų Air Max 2 Uptempo analogu, palaikantys įvairaus slėgio oro pagalvėlių sistema, arba klasikinius Air Max Uptempo.

Ar futuristinis dizainas iš tiesų geriau prisitaiko prie dabartinių mados tendencijų? Užtikrintai, Uptempo būtent dabar turi visus šansus pasiekti šlovę, net pati jų išvaizda įrodo, kad tai nauja sportinių batelių komforto kokybė!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
New Balance 247 Friends and Family

Kartu su ,,N" batelių šeimyna gausėja ir jų fanų skaičius. Minimalistinis dizainas, su gerai žinomų visiems logotipu pritraukia vis didesnį...

Close