Read Comments

Naujos spalvos Air Max VT: Deep Royal Blue ir Deep Royal Blue/Wolf Grey

Nauji metai, naujos galimybės, naujų spalvų Air Max‘ai! Projektuotojai iš Oregono pristato įdomius spalvinius variantus iš naujo leidimo. Karaliaus lako akcentai tamsiai mėlyno atspalvio, pilkumas ir klasikinė juoda. Susidomėjote? Perskaitykite apie naujas Air Max‘ų VT spalvas.

Air Max 90 VT Deep Royal Blue/Wolf Grey

Šituo atveju dominuoja žvilganti tamsiai mėlyna spalva. Ji padengia didesne bato paviršiaus dalį, juodos spalvos lieka bato vidurys ir galas. Dizaineriai pasirinko įdomų kontrastą nuspalvinant padą šviesia pilkumo spalva. O pado apačia lieka kaučiukinė.

Air Max 90 VT

Spalva: Deep Royal Blue/Wolf Grey
Prekės kodas: 831114-400

Air Max 1 VT Deep Royal Blue

Šitas variantas patiks tiems, kurie vertina tradicinę juodą spalvą, kuri dengia ženklų bato paviršių. Šoniniai elementai pagaminti iš žvilgančios medžiagos tamsiai mėlyno atspalvio, kuris puikiai dera ir suteikai klasikai šiuolaikiškumo dvelksmą. Naujuosiuose 1 ir 90 modeliuose panaudota besiūlė technologija Vac Tech.

Air Max 1 VT

Splava: DeepRoyal Blue
Prekės kodas : 831113-400

Nuo kelių dienų abudu modeliai yra pasiekiami oficialioje Nike parduotuvėje: AirMax 1 VT Deep Royal Blue (čia) ir AirMax 90 VT Deep Royal Blue/Wolf Grey (čia).

nuotrauka: sneakernews.com

Tags:
Categories Nike

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
Riccardo Tisci x NikeLab
Riccardo Tisci x NikeLab Dunk Lux Chukka

Prieš tam tikrą laiką pasaulį apskriejo informacija apie tai, jog Riccardo Tiscis kartu su NikeLab ruošia naują projektą. Šiandien jau...

Close