Read Comments

New Balance 247 Friends and Family

Kartu su ,,N“ batelių šeimyna gausėja ir jų fanų skaičius. Minimalistinis dizainas, su gerai žinomų visiems logotipu pritraukia vis didesnį sportbačių mylėtojų skaičių. Ką ši karta mums siūlo New Balance kūrėjai? Naują modelį – 247, su gražiu pavadinimu ,,Friends and Family“. Patikrinsime, kas juose yra ypatingo.

Apie retro bėgimo batelių populiarumą

new balance friends and familyDabar modeliai kurie tam tikra prasme primena senus, daugelį metu buvusius madingus modelius yra labai populiarūs. New Balance daro tai labai meistriškai, kadangi puikiai sugeba iš naujo interpretuoti senus projektus. Tokių darbų efektai paprastai turi tobulą balansą tarp modernumo ir klasikos. Prie tokių batų tipų priklauso neseniai pristatyti New Balance 247 ,,Friends and Family“. Jų išvaizda primena žinoma kadaise numerį NB 247, tačiau šis modelis yra naujas, medžiaginis ir spalvingesnis. Efektas?

Batai, kuriuos galima užsidėti kiekvienai progai ir prie kiekvieno stiliaus derinio.

 

Kokie jie?

new balance 247Visu pirma, bateliai yra idealiai suderinti, kas liečia spalvas. New Balance 247 „Friends and Family“ tai genialiai sujungtas balandžio pilkumas su jūros mėlynai-žalia spalva. Ši versija tikrai pelnys didelį mėgėjų skaičių. Sekantis, taipogi įtikinamas argumentas būtų panaudotų medžiagų kokybė. Projektuojant batus, buvo panaudotas gerai žinomas NB 576 modelio pralaidus nubukas ir RevLite padas, kuris naudojamas gaminant ir žymius 998 batelius. Šios kombinacijos dėka, visuma yra labai lengva ir komfortiška. Dėl perpučiamos batviršio medžiagos, pėda išlaiko optimalią temperatūrą, o batelių padas modernios technologijos dėka užtikrina nepaprastą patogumą ilgų miesto pasivaikščiojimų metu. Svarbiu dizaino elementu yra liežuvėlis, kuris suteikia tradicines slip-on batelių savybes, tuo pačiu yra labai originaliu ir nauju New Balance akcentu, kuris NB 247 modelį padaro dar labiau patrauklesnį.

Šie gražios linijos kasdieniai sportbačiai jau greitai atsiras prekyboje, tačiau jų skaičius ribotas! Tad ne visiems pasiseks. Reikia pripažinti, kad tai vienas iš labiausiai vykusių, visais atžvilgiais, prekinio ženklo modeliu. Tikėkimės, kad ateityje jie bus lengviau pasiekiami. Jie dar turi galimybė susilaukti pakartotinos sėkmės, pasauliniu mastu, kurią gavo 574 modelis!

Fot.: http://sneakernews.com/2016/12/14/new-balance-247-lifestyle-model-release-date/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
Reebok Classic Leather

Ką apsiauti? Eiliniai sportbačiai, kuriuos rekomenduojame tai Reebok Classic Leather. Šis modelis buvo sukurtas praėjusio amžiaus 80-aisiais metais ir buvo...

Close