Read Comments

New Balance

Tarp sportbačių mėgėjų šiandien nerasime žmogaus, kuris savo kolekcijoje neturi  batų su išskirtine „N” raide ar bent jau apie juos nesvajoja! Ši nežemiškai patogi, spalvota ir originali avalynė pakerėjo žmonių širdis visame pasaulyje. Deriniai su New Balance nuolat stebina. Šiandien drąsiai galima teigti, kad jie pirmauja gatvės mados tendencijose. Kaip jie tai daro?

Šiek tiek istorijos

New Balance likimas yra vingiuotas. Viskas prasidėjo nepaprastai, nes nuo batų vidpadžių, skirtų darbuotojams, kurie daugybę valandų praleidžia ant kojų. Jų poreikius patenkinti nusprendė William‘as J. Reiley‘us, kuris į Jungtines Valstijas atvyko iš Didžiosios Britanijos. Savo įmonės pavadinimą jis sugalvojo stebėdamas vištas kieme. Reikia pripažinti, kad tai gana neįprastas įkvėpimo šaltinis, tačiau kaip žinome, jis lėmė puikų rezultatą. New Balance vidpadis turėjo tris atramos taškus, primenančius vištos kojų mechanikos principą ir užtikrino nežemišką patogumą. Žiūrint į naujus gamintojo modelius, dėl to nekyla abejonių!

Kaip gimė „N“?

Nepaisant vidpadžių sėkmės, tikros įmonės sėkmės reikėjo palaukti daugiau nei pusamžį. Tik 1972 metais, jau po idėjos autoriaus mirties, įmonei pradėjo vadovauti Jim‘as Davis‘as, kuris New Balance pavertė tikrų sportbačių gamintoju. Nuo to laiko įmonė kūrė tikrus perliukus, kurie greitai susilaukdavo gerbėjų būrio. Keletą metų po įmonėje įvykusių pokyčių jos pardavimų skaičius smarkiai padidėjo, o batų modeliai pelnydavo naujus apdovanojimus.

Svajonių batai

Šiandien niekas neabejoja, kad New Balance batai yra vieni labiausiai geidžiamų – kaip mados, taip ir sporto mylėtojų. Bėgikai gali rinktis iš įspūdingo, spalvoto bėgimo batų asortimento. Tačiau tai laisvalaikio batai džiaugiasi didžiausiu pasisekimu. Reikia pripažinti, kad jie turi savotišką išvaizdą, todėl juos avint nesunku yra išsiskirti iš minios. Jų dizainas tampa vis gražesnis, o medžiagų kokybė vis geresnė. Jų pagrindinė savybė, kuri nesikeitė nuo pat įmonės įkūrimo, tai nepaprasto patogumo ir komforto užtikrinimas. Nesvarbu ar bėgdamas, ai eidamas, su jais nugalėsi nesuskaičiuojamą kilometrų kiekį, tuo pat metu atrodydamas įspūdingai.

Tags:
Categories New Balance

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
Lacoste istorija

Šiuo metu Lacoste yra viena garsiausių aprangą gaminančių įmonių. Prancūzų gamintojas siūlo drabužius, batus, kvepalus ir laikrodžius, o visus jo...

Close