Read Comments

Quiksilver – istorija

Quiksilver tai aprangos prekinis ženklas, kurį tikrai žino kiekvienas banglentininkas, kadangi ši įmonė per visus savo veiklos metus spėjo pasiekti didelį populiarumą šioje bendruomenėje. Iš pradžių Quiksilver gamino tik aksesuarus susijusius su banglenčių sportu, o dabar pasiūloje turi ir paplūdimio ir snieglenčių įrangą.

Banglentininkų prekinis ženklas

Nors šiuo metu Quiksilver pasiūla yra kompleksinė, jos tikslas visada buvo vienas – nepaprastų  mados tendencijų kūrimas aprangos industrijoje skirtoje banglentininkams. Už įmonės sukūrimą atsakingi yra du Australijos banglentininkai – Alan Green ir John Law, kurie 1969 metais nusprendė pradėti bendrą veiklą, kuri vėliau tapo jų vis augančios aistros dalimi.

Quiksilver Australijoje

Kai kurie yra užtikrinti, jog įmonė Quiksilver kilusi iš JAV, tačiau jos šaknys yra visiškai australiški. Nors su laiku įmonės populiarumas sudomino amerikiečių bendruomenės banglentininkus. Australų sėkme susidomėjo du amerikiečiai, banglenčių aistruoliai – Robert B. McKnight ir Jeffrey Hackman. Baigę studijas šie du vyrukai išvyko į Havajus, kad susitelkti ties savo mėgstamų sportų. Tam kad ilgesniam laikui pasilikti O’ahu saloje, jie nusprendė įkurti įmonę, kurios pajamos padengtų jų gyvenimo išlaidas Havajuose. Taip du Amerikos banglentininkai nupirko Quiksilver autorinės teisės, tai buvo išties labai naudingas jų veiklai žingsnis.

Quiksilver logotipas ir įmonės misija

Kiekvienas, kas buvo susidūręs su Quiksilver prekiniu ženklu, tikrai žino, kad jo logotipe vaizduojama lūžinėjanti jūros banga ir kalno viršūnė su sniego sluoksniu. Ši logotipo forma perteikia viską, kas yra svarbiausia Quiksilver įmonei, t.y kurti prekes visiems vertinantiems aktyvų gyvenimo būdą. Quiksilver prekinis ženklas nori, kad jo produktai būtų nešiojami su pasididžiavimu ir suvokimu, jog žmogus turi ant savęs kažką aukštesnės kokybės, kas buvo sukurta išties profesionaliai panaudojus tam geriausias medžiagas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
NMD R2
adidas NMD R1 įpėdinis

Geidžiamiausi sportbačiai susilaukė įpėdinių. Ar nauja versija taps populiaresnė už pirmtaką? NMD R2 ir jų pirmtakas Prie džinsų ar lietpalčio,...

Close