Read Comments

Riccardo Tisci x NikeLab Dunk Lux Chukka

Prieš tam tikrą laiką pasaulį apskriejo informacija apie tai, jog Riccardo Tiscis kartu su NikeLab ruošia naują projektą. Šiandien jau galime išsamiai papasakoti apie produktą, kuriamą italų dizainerio, kuris kažkada dirbo mados namų Givenchy kūrybos direktoriumi. Bendromis jėgomis Riccardo Tiscis ir NikeLab sukūrė kultinio Oregono koncerno portfolio puošiančio Nike Dunk modelio interpretaciją. Dėl to, kad bendradarbiavime dalyvauja garsus žmogus, o batai yra pažymėti NikeLab, projektas yra priskiriamas prie išskirtinių. Todėl buvo nuspręsta, jog tai bus Lux Chukka versija.

Aukštos kokybės oda, padidintas „Swoosh“ ir įspaustas logotipas

Nauja Nike Dunk Lux Chukka versija tai puikiai atrodanti avalynė, kuriai buvo pritaikyta aukščiausios kokybės natūrali oda. Vienspalvis aulas yra vidutinio aukščio. Minimalistinį siluetą puošia padidintas šone esantis „Swoosh“ – bendradarbiavimo su Nike atveju tai Riccardo skiriamasis ženklas. Aulo gale yra specialus įspaustas logotipas, kuris pabrėžia prabangų projekto charakterį.

Yra kuriamos trys spalvinės versijos: balta su juodu „Swoosh“ ženklu, balta su raudonu „Swoosh“ ir juoda su baltu ženklu. Naujausio Riccardo Tiscio ir NikeLab bendradarbiavimo vaisiaus premjera įvyks vasario 9 dieną.

Tags:
Categories Nike

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
adidas nmd
Adidas NMD – kas tai?

Nuo to laiko, kai broliai Dassleriai savo įmonę padalino į dvi nepriklausomas dalis, buvo aišku, kad adidas turi galimybę patirti...

Close