Read Comments

Tommy Hilfiger batai

Tommy Hilfiger tai visame pasaulyje žinomas avalynės, aprangos, kvepalų gamintojas. Rinkoje jis pasirodė netikėtai ir iškart įgijo gerbėjų būrį. Įmonės įkūrėjas per keletą metų nuėjo kelią nuo vargšo benamio iki garsaus projektanto. Kaip jam pavyko susikurti tokią karjerą?

Elegancija ir sportinis dizainas

Jo apranga ir batai yra įkvėpti amerikiečių kultūra. Iš čia mėlynos-baltos-raudonos juostelės logotipe. Kurdamas batus Tommy Hilfiger jungia eleganciją ir sportinį dizainą gaudamas avalynę, kuri puikiai tiks kiekvienai situacijai. Be nepriekaištingo stiliaus, įmonė didžuojasi aukšta kokybe. Ir batai, ir drabužiai yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra tvarūs ir puikiai atrodo ne vienerius metus. Todėl nepaisant aukštų kainų, tiesiog verta juos įsigyti.

Inkariukai

Viena iš prekių, kuri idealiai atspindi kasdienį, sportiškai-elegantišką stilių, tai Tommy Hilfiger inkariukai. Jie neatrodo kaip klasikiniai inkariukai su guminiu padu ir priekiu bei plonos medžiagos aulu. Jie neprimena populiarių Converse ar Vans batų. Jei pastarieji tai sportinio, neformalaus stiliaus batai, tai Tommy‘io modelius galime avėti taip pat į darbą ar verslo susitikimą. Jie gerai atrodys ne tik su klasikiniais džinsais, bet ir su švarko deriniais.

Ponioms ir ponams

Vyrams yra siūlomos baltos, juodos, mėlynos ir pilkos spalvos versijos. Moterims, be pagrindinių, taip pat yra siūlomos raudona, geltona, su juostomis ar brokatu. Aukšti, žemi, megzti ir įspiriami inkariukai – nepriklausomai nuo to, kuriuos pasirinksi, gali būti tikras, kad liksi patenkintas.

 

 

Tags:
Categories Tommy Hilfiger

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
New Balance

Tarp sportbačių mėgėjų šiandien nerasime žmogaus, kuris savo kolekcijoje neturi  batų su išskirtine „N” raide ar bent jau apie juos...

Close