Read Comments

Top 10 blogiausių Air Max klastočių

Mados pasaulyje yra du žmonių tipai – tie, kuriems jų projektų kopijavimas simbolizuoja sėkmę ir tie, kas siaubingai pyksta dėl jų kūrinių padirbimo. Nepriklausomai nuo to, kuriam tipui priklauso Nike projektantai, reikia pripažinti, kad leidimo prekės ženklo naudojimui neturinti Air Max gamyba išgyvena geriausius laikus. Šiuos batus matome visur, ypač turguje, bet daugiausia jų yra internete. Be to, jie vis labiau panašėja į originalą. Kartais sunku susiorientuoti, ar prieš save matome batus iš Nike fabriko, ar kiniečių arba taivaniečių pagamintas klastotes (kuo galima įsitikinti, perskaičius mūsų tekstą apie Air Max padirbimus). Visgi šių modelių atvejų nekyla abejonių! Šiek tiek panaršėme internete ir štai, pristatome Jums Top 10 blogiausių Air Max klastočių, kurias matė pasaulis. Eiliškumas yra atsitiktinis.

  1. Run Woman Air Max 90

Run-Woman-Air-Max-90Tai tikriausiai besiūlio aulo Air Max batų klastotė. Reikia pripažinti, kad medžiagos yra tikrai gražiai sujungtos. Batai netgi turėtų šansų, jei ne faktas, kad aštraus galo logotipas pasikeitė į aulu keliaujantį ledkalnį, o padas yra pagamintas iš baltai-mėlynos plastelino masės.

  1. 7FP6 Adidas Air Max System

Stebina faktas, kad visos Air Max klastotės tapo „adidasais“. Šiuo atveju turime blizgantį tinklelį bato priekinėje dalyje, kuris garsiai sako, jog negali kvėpuoti. Visuma atrodo gana dirbtinai ir jei ne žmogaus kojos nuotraukoje, galima būtų pagalvoti, kad batai yra skirti Barbie lėlei. Jai tikrai patiktų.

  1. Air Max -50% Adidas Sportiniai Yellow

Tai ne Air Max batai! Tai batai, kuriuose kažkas padarė skylę oro pagalvėlei, tačiau neužteko drąsos ant aulo palikti užrašą „Air“. Šiuo atveju logotipas pavirto strėle. Spalvos taip pat parodo, jog modelis yra greitas kaip žaibas!

  1. Air Max DCK40

Kalbant apie spalvas, laikas kategorijai „baisiausios spalvinės versijos“. Pirma vieta – turkio, balta, juoda, pilka ir net du limonadą primenantys atspalviai. Šitie batai tikrai yra labai Air – užrašai atsirado net dviejose bato vietose, ir, žinoma, jie yra skirtingų spalvų!

  1. Air Max DRB40

Šio modelio gamintojui neužteko drąsos. Forma lyg ir Air Max batų, bet tai ne Air, tik A-R. Be to, netgi nėra logotipo! Tada kaip šis modelis imituoja Nike? Tikrai ne medžiagų kokybe ir matomais siūlais.

  1. Air Max DR46

Atėjo laikas kažkam stebinančiai bjauriam. Nesitikėjome, kad klastotę galima atlikti taip blogai. Juoda ir turkio spalva tai tikrai ne geriausia pora, ypač jei kalbama apie gumą. Dar vienas blizgantis, dirbtinis tinklelis ir tarsi atsitiktinai prisiūti odiniai elementai. Ar tai tikslingai kontroliuojamas chaosas?

  1. Sportiniai Batai Air system Air Max putos black

Laikas vienspalvėms Air Max versijoms, kurių originalai yra tikrai sėkmingi. Jas ypač mėgsta klasikos gerbėjai. Visgi vienspalviai batai dažniausiai yra nepriekaištingai pagaminti. Šiuo atveju negalime to tikėtis. Yra juoda, yra putos (pavadinime), yra kažkoks mažas langelis, galintis imituoti oro pagalvėlę, yra… labai negraži forma.

  1. Air Max Roshe Thea Adidas sportiniai Navy

Šis modelis tikriausiai niekada gyvenime nematė Air Max batų. Na gerai, gal matomi lengvi AM The bruožai. Tas, kas juos sukūrė, pamiršo, jog Air sistema remiasi pade esančia oro pagalvėle, o ne ant jo išgraviruotu trikampiu. Šiuo batų neįmanoma supainioti su originalu.

  1. Air Max Adidas sportiniai pilki

Oranžinė gerai atrodo su pilka, bet šis derinys kartu su rožine, balta ir juoda atrodo kaip vaikams skirta avalynė, nes tik jie gali sau leisti tokį demonstratyvumą. Viskas puiku, bet gamintojas reklamuoja savo batus kaip orui laidžius, o įgūdusi akis iškart pastebės, kad jiem buvo pritaikytos dirbtinės medžiagos, bet ne Air Max būdingas tinklelis.

  1. Adidas Air Max 90 HYP System mix kolor NeoN

Šie batai sudaro Nike rimtą konkurenciją, jie kalbėsime apie spalvines versijas (siūlo net 16!). Be to, kalbant apie klastotes, būtent juos dažniausiai matome gatvėse. Spalvos ir raštai yra įdomus, bet bato forma jau mažiau!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
Metaliniai batai
Metaliniai batai – kaip juos avėti?

Prasidėjo nuo naujos „Žvaigždžių karų” dalies. Mada metalinei aprangai ir batams grįžo su trenksmu. Turėjome leginsus su kosminiu motyvu, sukneles...

Close