Read Comments

Žvaigždžių batai, arba muzikantai mados pasaulyje

Mados pasaulis labai noriai įsileidžia visus kūrybingus žmones. Todėl nieko keisto, kad tarp sportinės (ir ne tik) mados projektantų atsiranda vis daugiau… muzikantų. Muzikinės scenos valdovai vis dažniau praplėčia savo veiklos ribas iki aprangos ir avalynės kūrimo. Rezultatai? Sukrečia. Ypač dėl to, jog žinoma pavarde pažymėti batai pakyla į aukščiausią geidžiamiausių prekių lygį.

Pharrel‘as ir kiti

Didžiausią patirtį šioje srityje turi vokiečių adidas, kuri su muzikantais bendradarbiauja jau seniai. Dar neseniai populiariausi buvo Pharell‘o Williams‘o projektai. Žinomas dėl teigiamos energijos, kuria pasidalino su gerbėjais dainoje „Happy“ muzikantas kuria sportinę aprangą adidas. Didžiausią sėkmę patyrė jo pavarde pažymėta 90-ųjų klasika – Superstar batai. Fantaziniai ant jų esantys piešiniai pakerėjo mados tinklaraštininkų ir gatvės mados mėgėjų širdis. Pharell‘o era nenutrūko iki bendradarbiavimo idėjos su kitu žinomu muzikantu.  Tai žinoma Kanye West‘as, kuris pasauliui pristatė jau keturias autorinio projekto kolekcijas.  Pasaulį sužavėjo batai, kurie atsirado su adidas pagalba. Jie yra labai lengvi ir minimalistiniai, tačiau žvaigždės pavardė lėmė, jog prie jų rinkdavosi eilės! Tarp adidas muzikantų taip pat atsirado Rita Ora, kurios projektai visgi nesusilaukė tokios sėkmės, kaip tie, kuriais pasigyrė pop-musikos karalienė…

Rihanna x Puma

Kai mados pasaulį apskriejo žinia apie tai, jog žinoma dainininkė sukurs drabužių kolekciją Puma‘i, moterys visame pasaulyje išprotėjo. Pirmas hitas? Creeper‘iai, arba sportiniai batai su plokščiu, guminiu smėlio spalvos padu. Bet tai buvo tik šio puikaus bendradarbiavimo pradžia. Neseniai parduotuvėse atsirado naujausia žvaigždės kolekcija. Ji yra labai prieštaringa, nors išlaikytos juodai-baltos spalvos. Joje rasime oversize tipo džemperius ir be galo seksualius batus, kurie vyravo pristatymo metu. Šios prekės yra šūvis į dešimtuką! Įmonė įgijo šviežią požiūrį į sportinę madą, o Rihannos muzikos gerbėjai – nuosavus produktus, kurie buvo sukurti pagal jos idėjas.

Kaip parodo avalynės rinka, garsūs ir mėgstami veidai sudaro pusę reklamos sėkmės. Leisti jiems projektuoti – tai hito receptas!

Tags:
Categories adidas, avalynė, Puma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
zomšinius batus
Ar galima dažyti zomšinius batus?

Taip, galima keisti zomšinių batų spalvą. Dažant batus pagamintus iš zomšos reikėtų naudoti specialius dažiklius skirtus  nubuko odai. Dažant zomšinius...

Close