Read Comments

Kodėl verta įsigyti Air Max Thea Mid?

Pasaulis pamišo dėl „sneakerboots“, arba rudeninių-žieminių sportinio silueto aulinukų. Jie yra ypač patogūs, gerai amortizuoja, o jų stilius pabrėžia šiuolaikiškus miesto įvaizdžius – kiek sportinius, tiek elegantiškus. Šias tendencijas pagavo visi garsūs sportinės aprangos gamintojai, tačiau tarp jų pirmauja Nike. Vienas įdomesnių šio gamintojo modelių yra Nike Air Max TheaMid. Kodėl verta juos pasirinkti?

Renkis sportiškai ir žiemą

Dar neseniai sportinių batų avėjimas antrą metų pusę buvo laikomas neprotingu. Nuo bauginančios mados avėti batus su plika kulkšnimi, kai už lango vyravo neigiama temperatūra, krėtė šiurpulys. Tačiau 2016 metai šiuo atžvilgiu yra revoliuciniai, kadangi nors sportiniai aulinukai jau seniai egzistavo gamintojų asortimentuose, tik dabar jie sukėlė tikrą šurmulį. Savo sportinių batų su kulkšnį siekiančiu aulu ir pašildytu vidumi kolekcijas pristatė ir rėmė visi gamintojai – adidas, Reebok, Puma, New Balance ir žinoma Nike. Tarp žiemos modelių rasime daugybę futuristinio dizaino batų, kurie siekia kelius. Neseniai pasaulis išvydo naujus Air Force 1 Upstep Warrior, kuriems yra būdinga tikrų sniego ir žemos temperatūros tramdytojų konstrukcija. Tačiau Nike parduotuvių lentynose taip pat rasime kai ką daug labiau klasikinio, kas sėkmingai papildys ramius, elegantiškus įvaizdžius. Kalbama apie Air Max TheaMid.

Žieminiai Air Max Thea – kodėl verta juos įsigyti?

Air Max Thea modelis pelno vis didesnį populiarumą sportbačių pasaulyje. Mylime juos už tai, kad jie yra lengvi ir daug švelnesni už kitus AirMax modelius. Todėl jei ieškai batų su oro pagalvėle, bet tave atstumia jų solidi konstrukcija, atkreipk dėmesį į Air Max Thea. Gamintojas pasinaudojo jų fenomenu sukurdamas puikius aulinukus antrajai metų pusei, kurie be to, kad atrodo fantastiškai, turi tinkamas savybes tam, kad atlaikytų žiemos sąlygas. Viršus yra pagamintas iš drėgmės nesugeriančios natūralios odos, o padui būdingas nuo slydimo saugantis protektorius. Avėdami šiuos batus galime jaustis patogiai, kadangi mūsų žingsniai yra tinkamai amortizuojami, ir saugiai, nes nebus baisus joks slidus paviršius.

Tags:
Categories Nike

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
adidas NMD
Ar verta įsigyti adidas NMD?

Nors adidas NMD tai jau keletą sezonų geidžiamiausias sportinės mados pasaulio modelis, jo įsigijimas gali kelti daugybę abejonių. Gąsdina aukšta...

Close