Read Comments

Reebok Classic Leather

Ką apsiauti?

Eiliniai sportbačiai, kuriuos rekomenduojame tai Reebok Classic Leather. Šis modelis buvo sukurtas praėjusio amžiaus 80-aisiais metais ir buvo skirtas bėgimui, bet su laiku tapo be galo populiaria miesto avalyne. Reebok kedai išsiskiria tuo, kad yra pagaminti iš odos. Dauguma populiarių Asics ir New Balance retro bėgimo batelių tai zomšos ir medžiagos junginys. Klasikinis CL LTHR modelis yra pagamintas iš juodos arba baltos odos. Šiuo metu prekyboje galima rasti įvairiausių spalvų ir medžiagų versijų, bet populiariausi išlieka vienspalviai modeliai.

Truputis istorijos

Classic Leather modelis pasirodė prekyboje 1983 metais, kai buvo labai madingas bėgiojimas ristele. Puikiai smūgius sugeriantys ir naujoviškai atrodantys kedai tapo labai populiarūs. Vėliau pasirodė šio modelio Classic Jogger versija, pagaminta iš zomšos ir tekstilinės medžiagos junginio.

Patogumas ir aukšta kokybė

Skaitant atsiliepimus apie šį modelį, galima pastebėti, kad dažniausiai pasikartojantys žodžiai yra patogumas, lengvas valymas ir patvarumas. Paprastą odą žymiai lengviau prižiūrėti negu zomšą. Tinkamai prižiūrėti odiniai bateliai pagaminti iš odos tarnaus Jums labai ilgai.

Su kuo derinti?

Juodos ir baltos spalvos Classic Leather sportbačiai tiks įvairiomis progoms. Vyrai gali jais avėti praktiškai su visomis kasdieninėmis kelnėmis, nuo džinsinių iki sportinių ar chino stiliaus kelnių. Tuo tarpu, moterys noriai derina baltos spalvos kedus su oficialaus stiliaus suknelėmis ir sijonais. Internete galima rasti daugybę įvaizdžių su Classic Leather bateliais.

Odinius sportbačius rekomenduojame avėti pavasarį ir rudenį šaltesnėmis dienomis. Tokie kedai idealiai tinka bjauriu oru, kai tikimasi lietaus. Vasarai rekomenduojame Classic Nylon arba Classic Jogger batelius.

Apžiūrėk Sizeer.lt e. parduotuvėje

buty,klasyka,reebok-cl-lthr,44284513-big
reebok-classic-lthr-m
buty,klasyka,reebok-classic-lthr-m,38588449-big
buty,klasyka,reebok-cl-leather-spp,54087551-big
buty,klasyka,reebok-cl-lthr,44284513-big
buty,klasyka,reebok-cl-lthr-nt,53918739-big
buty,lifestyle,reebok-cl-lthr-matte-shine,53918653-big
buty,reebok-cl-leather-camp,53918635-big
buty,reebok-cl-leather-oly,53918569-big
buty,reebok-cl-leather-sm,53918651-big
reebok-cl-lthr-sc-split
reebok-cl-lthr-pm
reebok-cl-lthr1
reebok-cl-lthr
reebok-cl-leather-tc
reebok-cl-leather-re
reebok-classic-lthr-m
reebok-classic-leather
buty,reebok-cl-leather-spp,53918540-big
buty,reebok-cl-leather-sm,53918726-big
Tags:
Categories Reebok

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Read previous post:
Balti Conversai – laikui nepavaldūs bateliai

Baltos spalvos batai daugelį metų negalėjo rasti savo vietos steet wear lentynuose dėl 90-ųjų metų kičo mados. Visi šios spalvos...

Close